1.kapitola Somebody mixed my medicine

28. května 2012 v 15:27 | Renny♥ |  Somebody mixed my medicine
,, Chucku, jdu si pro pití. Chceš taky něco? ", zeptala se malá Jenny, která při příležitosti otevření nového podniku nemohla zvolit více kvalitnější doprovod než právě Chucka Basse. Na sebe si vzala černé koketní šaty s rafinovaným výstřihem a malým rozparkem u kolene značky Gucci a jednoduché, ale přitom sexy černé lodičky na extrémně vysokém podpatku. U nich ovšem nevěděla jaká je to značka, protože si je ,, půjčila " od Sereny se kterou již několik týdnů sdílela domov. ,, Dal bych si jednoho panáka ", odvětil Chuck a zatímco se Jenny pomalu a rozvážně (na vysokých podpatcích nikdy neuměla chodit) šinula cestičkou tvořenou snad tisíci lidí, Chuck jí z bezpečné vzdálenosti nebezpečně civěl na zadek.


,, Hej kámo " ozvalo se za Cuckovými zády. Nikdo jiný než Nate to být samozřejmě nemohl. Jedině on se vždy ,, náhodně " potloukal kolem Chucka. Ne snad, že by ho měl až tak rád, ale z pouhého chtíče. Nate byl oproti elegánu Chuckovi mírně rozdrbán a z pod uvolněného knoflíčku u košile byla vidět jeho vypracovaná postava. Chuck tohohle kluka nikdy nepochopil. On sám si potrpěl na vždy vyžehlené oblečení (samozřejmě značkové), které nesmělo být do jeho skříně dáno aniž by si ho sám neprohlédl a neschválil. Dá se říct, že je to puntičkář. ,, Nate? Kde se tu bereš chlape?", řekl Chuck radostně a objal ho. Vlastně Chuck měl rád všechny kluky jeho věku, dokonce i ty z nižších vrstev! Hlavně když bylo co pít. ,, jdu omrknout tenhle nový podnik ", řekl Nate s úsměvem na rtech. Také on holdoval pravé skotské a dalšímu alkoholu, ale pouze v přítomnosti dívek nebo deprese.
,, Kde máš Blair? Nebo jste se snad opět pohádali?", zeptal se úsečně Nate. Chuck věděl, že jeho Blair dříve celá patřila Nateovi, ale nehodlal vracet minulost. ,, Nebylo jí dobře, takže zůstala doma, chudinka. Tolik se na tuto událost těšila ", řekl Chuck zarmouceně. Ve skutečnosti mu Blair na rovinu řekla, že do takového pajzlu ve svém drahém značkovém oděvu prostě nepůjde. ,, Aha, tak to jsem nevěděl. Je mi líto, že si to tu nemůže užívat ", řekl Nate. No jasně, nemůže si to tu užívat s Tebou! pomyslel si Chuck. ,, Hele není tamto náhodou Jenny? Co ta tu dělá?! "
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nicol* Nicol* | 28. května 2012 v 20:44 | Reagovat

Moc pěkné,na Ch a B to přesně sedí s tím oblečením :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama