2.kapitola Somebody mixed my medicine

4. června 2012 v 17:33 | Renny♥ |  Somebody mixed my medicine


Nate to řekl až příliš nahlas, protože po jeho otázce se na něho několik zvědavých očí významně podívalo. Nate věděl jak rychle se drby, které si lidé vymyslí šíří a tak nasadil svůj bezchybný úsměv, upravil si kravatu a snažil se všem dát najevo, že je v pohodě. Už zas. Zatímco v postoji bezvadného fešáka vydržel dlouhou chvíli Chuck si nemohl nevšimnout jeho potícího se čela, které schovával za hustými vlasy. Nate možná vypadal jako obyčejný kluk co se často stresuje, ale ve skutečnosti to nebyl obyčejný kluk. Jeho rodiče vlastnili velkou vilu uprostřed Manhattanu, letní sídlo na Havaji a několik klubů v Las Vegas. Tomu se tady na Manhattanu říká střední vrstva. Co na něm ale určitě střední nebylo byl velký zájem o drogy. Šňupal jak koks, tak i další omamné látky. Nejdříve kvůli škole poté pouze kvůli chtíči.

,, Jenny je tu se mnou " řekl po chvíli Chudl aby Nate přestal myslet na volnou chvilku kdy se vytratí a pořádně si dá do nosu. ,, Fakt? Já myslel, že chodíš s Blair!" Nate se po zadečku Jenny jenž vystrkovala jen proto aby mohla barmanovi ukázat něco mnohem víc jen ohlédnul. Tahle holka ho prostě nepřitahovala a ano. Byl s ní, ale on byl přece se spoustami holek. A ted začal Jenny v duchu nesnášet. Chudl odkopl Blair kvůli Jenny? Odkopl krásu bohatství, zlobivost, luxus, sex jen pro tuhle nudnou malou bezvýznamnou holku? ,, No, víš….Blair je pořád se mnou, ale to neznamená, že já jsem pořád s ní " ušklíbl se Chuck. Popravdě se mu Jenny zalíbila. Chtěla se dostat do vytouženého světa a nemohla mít lepšího průvodce. Tomu se říká slibný začátek. Chuck si náhle všimnul, jak se Nate ošívá a jeho oči propalují úplně vše co se týká Jenny a jeho. ,, Neblbni, " řekl Chuck chlácholivým hlasem. ,, Jenny je pouze hračka, možná mi nemůže dát to co Blair, ale nevadí. Však ona přijde na to, jak v tomto světě uspět.

Jenny mrkla okem na barmana, výstřih si srovnala tam, kde měl původně být a kde rozhodně nebyl a šla přímo k Chuckovi. Jednou rukou svírala skleničku panáka a druhou rukou držela v pěst, aby neudělala něco za co by jí Chuck nebo dokonce někdo z hostů považoval za malé dítě. Chtěla být dospělá a tak se podle toho musí začít chovat.
Najednou si všimla po Chuckově boku Natea a chtěla rychle odstoupit a zmizet v davu. Nate byl její první bývalý, který jí ovšem opustil. Jenny mu to nikdy nezapomněla, ale zároven věděla, že ho pořád tajně miluje. Už už chtěla odstoupit. To by jí ale nesměl uvidět Chuck, který se evidentně bavil krásou jejího těla a horlivě si povídal s Nateem. Jenny tak nahodila jeden ze svých nejsvůdnějších pohledů a vydala se vstříc novému osudu.
Nate si všiml, že směrem k nim jde Jenny. Chtěl říct Chuckovi jak ho rozbolela hlava (ostatně jako vždy, když měl Nate řešit své milostné vztahy), ale nemohl. Jenny se snad ze dne na den proměnila v krásnou, luxusní dámu, která si rozhodně nenechá nic líbit. Měřil si jí od shora dolů a nemohl si nevšimnout jejích bot. Nejsou to Sereny? Nate zavrtěl hlavou, aby popřel myšlenku a dál se díval na Jenny, která se nebezpečně blížila k Chuckovým rtům.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama